Ostrov Fulhadhoo

O ostrově Fulhadhoo

Maledivy

Pohodovou a klidnou dovolenou na perleťových plážích nabízí ostrov Fulhadhoo. Kouzelné koupání v křišťálových vodách jsou splněným snem každého na Maledivách.

Nádherný ostrov Fulhadhoo, jehož pláže patří mezi nejkrásnější na světě, leží 110 km od mezinárodního letiště Velana na Maledivách. Nachází se v atolu GOIDHOO

Ostrov Fulhadhoo jsme osobně procestovali a je opravdu rájem uprostřed indického oceánu. Délka ostrova je 1,8 km a šířka 270 metrů. Na východní straně tohoto obydleného ostrova žije 250 obyvatel. Opačná strana ostrova, představuje jakousi pravěkou krajinu s palmovými porosty, modrými lagunami a sněhobílými písčitými plážemi. Tento romantický ostrov leží výrazně daleko od turistických tras, takže je možné vidět delfíny a želvy. V okolních vodách je úchvatné šnorchlování a potápění nad korálovými útesy. Zážitkem jsou procházky po písčitých ostrovech. Po ostrově procházky vedou ve stínu palem. Ostrov je vynikající pro pobyt i s těmi nejmenšími dětmi. Na dovolenou se mohou těšit novomanželé, kterým je na překrásných plážích připraven romantický svatební obřad. 

Uvidíte, tento nádherný ostrov si zamilujete.