Letenky

Ceny a prodej letenek – jak koupit letenku do Indie

Univerzální a nejlevnější prodejce letenek neexistuje. Ceny letenek jsou neustále proměnlivé, tudíž je nutné ceny sledovat. Platí, že nejvýhodněji lze letenku koupit s delším časovým předstihem. Cena letenky do Indie konkrétně z Prahy do Dillí se pohybuje v rozmezí 17 000 – 25 000 Kč.

S výběrem letenek Vám velmi rádi pomůžeme. Lze je zakoupit i v naší cestovní kanceláři DP-LIFEWAY.

Níže jsou uvedeny některé odkazy internetových portálů pro vyhledávání a prodej letenek.

Internetové portály

  • SkyScanner – vyhledávač cen letenek

Internetový portál Skyscanner vyhledává letenky od mnoha přepravců a prodejců. Doporučuje se  vytvořit zdarma účet a zadat tzv. „hlídacího psa“ pro různé kombinace termínů odletu a příletu.  Na vytvořeném účtu SkyScanner se znázorní vývoj cen vybraných termínů letů a na email přichází aktuální změny cen letenek.

  • Pelikán, Letuška, Královna – vyhledávač cen a prodej letenek

Internetové portály Pelikán, Letuška a Královna jsou největšími prodejci letenek. Umožní vyhledávat lety a ceny. Po vhodném výběru je možné provést online platbu.

  • Agentury, cestovní kanceláře – vyhledají a prodají letenky

Nejjednodušší způsob jak ušetřit vzácný čas vyhledáváním letů, cen letenek na internetu a v neposlední řadě, jak mít jistotu se správným nákupem, je pověřit těmito službami agenturu. Asistent agentury speciálně pověřen těmito službami Vám ochotně poskytne náležité informace.

  • Letecké společnosti – vyhledávač cen a prodej letenek

Přímo u leteckých společností lze vyhledat a koupit letenky. Společností, jak se dostat do Indie je několik. Kvalitní služby nabízí Emirates, která odlétá z Prahy s přestupem v Dubaji. Dále Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu, Aeroflot s přestupem v Moskvě a další společnosti.