O Maledivách

O Maledivách

Nádherné pláže s bílým pískem a fantastický podmořský svět dělají z Malediv jasnou volbu pro skutečně splněné sny.

Maledivy se nachází na jihu Asie v Indickém oceánu. Souostroví je tvořeno 19 atoly a dělí se na Severní atol, Ari atol a Jižní atol.  Souostroví je vzdáleno 500 km jihozápadně od břehů Indie, které se táhne v délce zhruba 800 km severojižně. Souostroví je tvořeno z 1 200 ostrovů, z nichž obydleno je přibližně 200. Maledivy jsou nejplošším a nejníže položeným státem na světě, žádné místo na světě neleží více než 2,5 m nad hladinou oceánu. 

Neuvěřitelně krásné pláže s jemným bílým pískem a průzračnou vodou se vyskytují na každém ostrově Malediv. Kdo, ale hledáte poklidný zážitek v přírodním stylu, vydejte se na jeden z nich, který Vám v sekci Programy nabízím. Potěšte se procházkami po plážích, tropickou džunglí, šnorchlováním, potápěním a objevováním podmořského světa.

Proč navštívit Maledivy

Říká se, že Maledivy jsou jen o resortech pro bohaté. Nenechejte se vyvést z míry, dávno tomu tak není. Maledivy se světu stále více otevírají a místní obyvatele ostrovů plní sny turistům. Proto ochutnejte pověstný luxus jinak a naplánujete si exotickou dovolenou v tomhle dech beroucím ráji. Užijte si fantastických pláží lemující kokosové palmy, vyhledejte si úžasné místečko a vykoupejte se v nádherně teplém moři. Pokochejte se procházkami džunglí, kde cestičky jsou vysypané bílým pískem, šnorchlujte, potápějte se za úchvatnými korály, velrybími žraloky, manty, rejnoky a hejna barevných ryb. Zažijte romantiku na odlehlých písčitých a neobydlených ostrovech, které čekají na Vás. Udělejte si skutečnou radost, běžte rybařit při západu sluníčka a nechte si čerstvé ryby v hotelu připravit. Nechejte se ohromit nádhernými večery s posezením na pláži při vynikající večeři s romantickou hudbou a přitom sledujte připlouvající rejnoky. Dopřejte si spoustu lahodných jídel. Místní hoteliéři jsou tu pro Vás a s radostí postarají se o Vás. Splňte si sny.