Maledivy

Cestovní informace

Níže v jednotlivých odkazech se dozvíte velmi zajímavé cestovní informace o Maledivách a jejich ostrovech.

Přestože se na Maledivy cestuje celoročně, podívejte se na podnebí a počasí. Maledivy jsou bezpečné, ale protože se jedná o muslimskou zemi, je třeba dodržovat příslušná pravidla. Určitě Vás zajímá, co se na Maledivách dobrého jí a popíjí. Zde doporučujeme jediné, přijeďte ochutnat a nebudete litovat. 

Prohlédněte si fotografie, vyberte ostrov a cestujte s námi. Rádi Vám dovolenou zajistíme pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi, skupiny či meditační skupiny nebo skupiny cvičící jógu. Na ostrově zažijete nejen odpočinek, ale i aktivity. Pro novomanželé uspořádáme svatební slavnost. Páry různé věkové skupiny se mohou těšit na romantická posezení na pláži, ve stínu palem, na bílých písečných ostrůvcích nebo na opuštěném ostrově. 

Domluvíme Vám klidný hotel nebo penzion na ostrovech, které nabízíme za přijatelné ceny. Zajistíme letenku s kvalitními dopravci a cestovní pojištění. Na letišti Vás vyzvednou naši hoteliéři, kteří Vás po ukončení dovolené dovezou zpět na letiště. Jestliže si netroufáte cestovat sami, máme pro Vás průvodce, který bude po celou dobu s Vámi.

Maledivy jsme osobně procestovali a víme, co nabízíme. Dovolenou připravíme nejen podle programu na webových stránkách, ale také dle Vašich přání na míru.