Letenky

Letenky

Ceny a prodej letenek – jak koupit letenku na Maledivy

Univerzální a nejlevnější prodejce letenek neexistuje. Ceny letenek jsou neustále proměnlivé, tudíž je nutné ceny sledovat. Platí, že nejvýhodněji lze letenku koupit s delším časovým předstihem. Cena letenky na Maledivy z Prahy do Male se pohybuje v rozmezí 17 000 – 27 000 Kč.

Níže jsou uvedeny některé odkazy internetových portálů pro vyhledávání a prodej letenek.

 

Internetové portály

 

  • SkyScanner – vyhledávač cen letenek

 

Internetový portál Skyscanner vyhledává letenky od mnoha přepravců a prodejců. Doporučuje se vytvořit zdarma účet a zadat tzv. „hlídacího psa“ pro různé kombinace termínů odletu a příletu.  Na vytvořeném účtu SkyScanner se znázorní vývoj cen vybraných termínů letů a na email přichází aktuální změny cen letenek.

  • Pelikán, Letuška, Královna – vyhledávač cen a prodej letenek

 

Internetové portály Pelikán, Letuška a Královna jsou největšími prodejci letenek. Umožní vyhledávat lety a ceny. Po vhodném výběru je možné provést online platbu.

  • Agentury – vyhledají a prodají letenky

 

Nejjednodušší způsob, jak ušetřit vzácný čas vyhledáváním letů, cen letenek na internetu a v neposlední řadě, jak mít jistotu se správným nákupem, je pověřit těmito službami agenturu. Asistent agentury speciálně pověřen těmito službami Vám ochotně poskytne náležité informace.

  • Letecké společnosti – vyhledávač cen a prodej letenek

 

Přímo u leteckých společností lze vyhledat a koupit letenky. Společností, jak se dostat na Maledivy je několik. Kvalitní služby nabízí Emirates, která odlétá z Prahy s přestupem v Dubaji. Dále Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu a další společnosti.