Andamany

Andamany

Navštivte úchvatný ráj

 

DEN 1 – 2: PRAHA – OSTROV JIŽNÍ ANDAMAN – PORT BLAIR

Let do Port Blair hlavního města Andamanských ostrovů na letiště Veer Savarkar International Airport Port Blair. V letištní hale se zaregistrujeme a taxíkem přijedeme do hotelu. Poté se vydáme na prohlídku města a navštívíme bývalou věznici trestanecké kolonie CELLULAR JAIL s možností zhlédnout večerní hodinovou show se světelným a zvukovým efektem. 

DEN 3: OSTROV JIŽNÍ ANDAMAN – CHIDIYA TAPPU

Ráno po snídani se vydáme autobusem k městské pláži CORBYN TO COVE a odtud tuk-tukem k nejjižnějšímu mysu ostrova Jižního Andamanu CHIDIYA TAPPU. Projdeme se tropickou krajinou s úžasnými výhledy a v podvečer se vykoupeme na pláži MUNDAPAHAR, odkud nás ohromí panoramatické a fascinující západy slunce. 

DEN 4: OSTROV STŘEDNÍ ANDAMAN – OSTROV BARATANG – OSTROV PARROT

Brzy ráno pojedeme na ostrov Střední Andaman vzdálený 100 km. V době vyřízení registrace před vstupem na tento ostrov posnídáme a pak projedeme chráněným územím, kde dodnes žijí domorodci kmene Džarava. Dále krátce přeplujeme trajektem na ostrov BARATANG. Z přístavu budeme pokračovat motorovým člunem do národního parku, kde se projdeme tropickou stezkou mezi mangrovy s výskytem krokodýlů, kolem domorodá obydlí až k vápencovým jeskyním. Odpoledne se vydáme k BAHENNÍ SOPCE a před setměním na barevný ostrov PARROT mezi papoušky. 

DEN 5: OSTROV HAVELOCK – RADHANAGAR BEACH

Dopoledne opustíme Port Blair a přepravíme se do přístavu, odkud vyplujeme rychlolodí na ostrov HAVELOCK. Po tříhodinové plavbě, pojedeme ještě autobusem. Jakmile se ubytujeme, čeká nás procházka pod mohutnými stromy s fascinující tropickou florou k nejkrásnější pláži RADHANAGAR s překrásnými západy slunce. 

DEN 6: OSTROV HAVELOCK – ELEPHANT BEACH

Brzy ráno při východu sluníčka se projdeme po pláži, na které v dáli zaslechneme posvátné melodie z  chrámů SHRI SIVA a RADHAKROSHNA umístěných v ráji kokosových palem a betelových ořechů. Poté posnídáme, pak pojedeme krátce autobusem a půjdeme tropickou džunglí na ELEPHANT BEACH. Budeme se podle libosti koupat, šnorchlovat, potápět nebo se procházet mezi barevnými rybičkami po mořském dně. 

DEN 7: OSTROV HAVELOCK – BEACH VIJAYNAGAR

Ráno po snídani pojedeme autobusem na Market, přitom budeme obdivovat atmosféru nastupujících školáků a místních. Projdeme se místním centrem kolem salonů s indickými masážemi, až na pláž VIJAYNAGAR

DEN 8: OSTROV HAVELOCK – OSTROV NEIL – SITAPUR BEACH

S báječným ostrovem Havelock se rozloučíme. Z přístavu vyplujeme a navštívíme menší ostrov NEIL. Tuk-tukem se přemístíme do ráje bambusových chatiček umístěných mezi palmami a banánovníky. Odpoledne si vychutnáme relaxační procházku plné tropické zeleně až k růžové pláži SITAPUR

DEN 9: OSTROV NEIL – LAXMANPUR BEACH – SKALNÍ MOSTY

Po snídani se vydáme na Market, kde nasajeme atmosféru místního dění. Poté se vypravíme nádhernou tropickou krajinou na jižní mys ostrova s bělostnou pláži LAXMANPUR. Odpoledne navštívíme přírodní krásy ostrova SKALNÍ MOSTY

DEN 10: OSTROV NEIL – VÝLET

Dopoledne se vydáme na lodní výlet s obědem k nedotčeným plážím. Budeme šnorchlovat v nádherných vodách a odpočineme si na romantické překrásně bílé až oslňující pláži. 

DEN 11: OSTROV NEIL – PORT BLAIR

V tento den z oázy klidného ostrova vyplujeme rychlolodí zpět do Port Blair. V hotelu se ubytujeme, ve městě podnikneme poslední procházky, nákup suvenýrů a odletíme do hektického života. 

DEN 12 – 13: PORT BLAIR – PRAHA

Odlet z mezinárodního letiště Veer Savarkar International Airport Port Blair do Prahy.  

Zpestřete si cestu a začněte cestovat za dobrodružstvím a poznáním od půvabné orientální INDIE.
Čtěte více 

TERMÍNY: mimo pevných termínů, zajistíme

 • individuální termín s min. počtem 4 cestující
Č.TERMÍNYDNÍCENASKUPINASTAVPŘIHLÁŠKA DO
1.3. 2. - 15. 2. 20221364 900 Kč / 2 600 €min. 4 - 9VOLNÁ MÍSTA23. 12. 2021

CENA OBSAHUJE:

 • zpáteční letenku Praha – Port Blair včetně tax a poplatků
 • veškerou místní dopravu na ostrovech dle programu
 • 3x rychloloď Port Blair – Havelock, Havelock – Neil, Neil – Port Blair
 • 1x zpáteční trajekt na ostrov Baratang
 • 10x ubytování v hotelech 3* ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím
 • 10x snídaně
 • 1x lodní výlet s obědem za šnorchlováním
 • 1x výlet a vstup do národního parku na ostrově Baratang 
 • českého průvodce a informační materiály
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

 

CENA NEOBSAHUJE:

 • elektronické turistické vízum do Indie 1 500 Kč / 60 €
 • komplexní cestovní pojištění 1 300 Kč / 52 € + dle situace covid-19 připojištění 1 300 Kč / 52 €
 • procházku po mořském dně a potápění 
 • vstup na ostrov Parrot
 • indické masáže
 • doplatek za jednolůžkový pokoj 8 600 Kč / 344 €
 • doporučené kapesné 300 Kč / 13 € den

Všeobecné informace a fotogalerie 

ZDE

Autor programu a fotogalerie: Ing. Dana Pavlíková